Çelik Konstrüksiyon, Konteyner ve Metal Boyama

METALİK BOYAMA, PÜSKÜRTME BOYA İŞLERİ VE İŞÇİLİĞİ, KAPALI ALAN BOYA İŞÇİLİĞİ, ÇELİK KONSTRUKSİYON YAPILARIN BOYA İŞÇİLİĞİ İŞLERİ, EPOKSİ KAPLAMA VE BOYA İŞLERİ UYGULAMALARI YAPMAKTAYIZ..

?>

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Boya mimari bir sanat demektir. Bu nedenle de işini kaliteli bir şekilde yapan firmamız bu ayrıcalığın her zaman bilincinde olmayı tercih etmiştir. Firmamız en yeni teknolojiyi takip etmektedir. Kullandığı malzeme ve uzman ekibi ile boyama hizmetleri vermektedir. Çelik Konstrüksiyon, Şantiye, Konteyner, Petrol Boru Hatları, Araç Üstü Ekipman, Tanklar, Dorse, Makina, Treyler, Yangın Söndürme Sistemleri gibi alanlarda boyama hizmetleri vermektedir.

0 +
Proje Tamamlandı​
0
Memnun Müşteriler​
0
Fincan Kahve​
0
Çalışma Günü​

VIZYONUMUZ

Neden bizi seçmelisiniz

Firmamızın ismi bizim için bir güvence olduğu kadar sizin için de bir güvencedir. Bizim için uygulamayı çözüm haline getirmiş bir firmada diyebilirsiniz

Hizmetlerimiz

GARANTILI BOYA

Anlaşma sağladığınız dursunkoc.com.tr, yalnızca kendi ürünlerini kullanacağı için üst düzey malzeme kalitesi sunuluyor. Ayrıca almış olduğunuz çelik kondisyon Çelik boyama hizmeti uygulama olarak da 2 yıl boyunca dursunkoc.com.tr Garantisi altında oluyor.

SEÇKİN USTALAR

Yaşam alanlarınızı yenileyecek güvenilir boyacı ustası bulmanız artık zor değil! Dursun Koç boyacı mesleki yeterlilik belgesi sahibidir. Bununla birlikte Boya Ustam ürün ve davranış eğitimlerini de başarıyla tamamlamışlardır.

TEKNİK DESTEK

Çelik konstrüksiyon epoksi boya yaptırmadan önce yaşam alanınızın ihtiyacı olan yenilikler için uzmanlardan destek isteyebilirsiniz. Ürün ve renk seçiminde aklınıza takılan her türlü sorunun yanıtını doğru kişilerden alabilirsiniz.

MUSTERI MEMNUNIYETI

Dursunkoc.com.tr her zaman müşteri memnuniyeti önce gelir. Birlikte çalışacağımız usta, ekip ve kullanılan ürünler, sizin için en uygun ve avantajlı olacak şekilde belirlenir.

Ekibimizle Tanışın

Dursun Koç

Whatsapp
Whatsapp Üzerinden Hızlı İletişim.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?